Tworzenie stron internetowych

Autorskie systemy CMS, Rozwiązania dla firm CRM i nie tylko.

Lista wpisów z działu: Offtop

Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych

Zarówno tworzenie stron internetowych, jak i ich pozycjonowanie to proces czasochłonny. W obu przypadkach dopiero po upływie pewnego czasu widać efekty wykonanych prac.

(...)

Czytaj

Ile kosztuje tworzenie stron internetowych?

Ciężko nie zauważyć modu na zadawanie tego typu pytań za pośrednictwem różnych grup w mediach społecznościowych jak facebook.com czy przeróżne fora internetowe „znające się na wszystkim". Z autopsji wiem, że ni aby uzyskać jakiekolwiek rzetelne informacje w tego typu miejscach, należy przede wszystkim wiedzieć, które z nich są faktycznie przydatne.

(...)

Czytaj

Autorski system CMS czy darmowe rozwiązanie?

Autorskie systemy CMS czy jednak darmowe rozwiązania dostępne na rynku?

(...)

Czytaj

Serduszka WOŚP na FB, ale o co chodzi?

Serduszko WOŚP na fb – Od kilku dni dostaję (pewnie jak wielu z Was) w wiadomościach prywatnych serduszka WOŚP z informacją o biciu rekordu udostępnionych serduszek tegoż serca. Nie do końca rozumiałem o co chodzi więc stwierdziłem że się nieco zagłębie a oto co wyszło:

(...)

Czytaj

Za darmotylko na fb, czyli jak dajemy się oszukać?

Ostatnimi czasy co jakiś czas dajemy oszukać się osobom które skrupulatnie działając na popularnym portalu społecznościowym jakim jest facebook. Kończy się to tym że bez dłuższego namysłu, będąc ciągle kuszonym propozycjami uzyskania darmowych fantów, klikamy w linki, akceptujemy coś (nie czytając co) po czym nasz profil staje się automatycznym „rozsyłaczem SPAMu”. Oczywiście istnieją także takie profile (czyt. firmy które faktycznie istnieją) które oferując w ramach jakiejś akcji na fb fanty który dostajemy w trybie losowania. Jak się jednak okazuje na 10 takich konkursów może 2 są faktycznie realnymi konkursami a w reszcie tego typu zdarzeniach, nasze konto staje się po prostu zawirusowane. Większość pewnie zapyta jak, otóż w wielu tego typu konkursach należy potwierdzić pozwolenie dla aplikacji do wielu naszych danych profilowych po czym z kolei nasz profil (bez naszej wiedzy) udostępnia różne materiały na profilu, w grupach do których należymy czy wysyła prywatne wiadomości do znajomych.

(...)

Czytaj