Tworzenie stron internetowych

Autorskie systemy CMS, Rozwiązania dla firm CRM i nie tylko.

Lista wpisów z działu: Poradniki

Zlecasz tworzenie stron internetowych? Przeczytaj!

Gdy przychodzi moment założenia lub odnowienia swojej strony internetowej (wizytówki, strony informacyjne, serwisy internetowe, sklepy itd.), każdy zachodzi w głowę komu zlecić jej stworzenie i przede wszystkim, jak nie dać się naciągnąć?

(...)

Czytaj

Pozycjonowanie stron www a certyfikat SSL

Pozycjonowanie stron – Z certyfikatem czy bez?

Od pewnego czasu, wielu programistów, webdeveloperów ale przede wszystkim właścicieli stron zastanawia się czy aby jest im niezbędny „ten” certyfikat SSL. Otóż czym jest, w jakim celu jest on masowo instalowany na domenach, czy jest nam potrzebny, czym różni się darmowy certyfikat SSL od płatnego oraz czy strony bez niego będą istniały będą podstawowymi pytaniami na jakie postaram się odpowiedzieć w poniższym artykule.

(...)

Czytaj

Pierwsza grafika w GIMP

Tworzenie stron www:

(...)

Czytaj

Czcionki i pędzle w gimp

Tworzenie stron internetowych – Nowe czcionki i pędzle w GIMP
Wiele osób używających tego programu boryka się notorycznie z problemem przygotowania np. unikalnego tła na którym umieści treść swojej grafiki. Podobnie bywa z dopasowaniem czcionki, program ten po instalacji nie daje nam więcej możliwości w tej kwestii niż te jakie otrzymujemy od systemu na jakim pracujemy. Jak w prosty sposób dodać czcionki oraz pędzle których będziemy mogli używać do tworzenia swoich grafik przedstawiam poniżej:

(...)

Czytaj

Jak usunąć wirusa z fb (facebook.com)

Jak usunąć wirusa z fb.

(...)

Czytaj