R A T A Q . P L

Ładowanie

Alternatywa na udostępnianie zdjęć przez Zalamo, dropbox i nie tylko - tworzenie stron internetowych RATAQ

Alternatywy dla Zalamo do zdjęć

Fotografia cyfrowa jest obecnie powszechna, a dostępność narzędzi do zarządzania zdjęciami wyrosła na rynku. Zalamo jest jednym z popularnych narzędzi do pracy ze zdjęciami, ale istnieją inne opcje, które mogą okazać się bardziej odpowiednie dla Twoich potrzeb. Na przykład Dropbox to uznany program do przechowywania plików w chmurze, który oferuje szeroki wachlarz funkcji. Innym ciekawym narzędziem jest chmura Google - stosunkowo tanie oprogramowanie, które może być alternatywą dla udostępniania zdjęć przed wydrukiem. Jego obsługa nieco odbiega od tego, co oferuje Zalamo, jednak istnieje inne rozwiązanie jako alternatywa!

Alternatywa na udostępnianie zdjęć przez Zalamo, dropbox i nie tylko

Udostępnianie zdjęć jako usługa dropbox na własnym serwerze!

O ile sam dropbox.com, zalamo, chmura google i inne tego typu rozwiązania to przechowywanie naszych fotografii w nieznanym miejscu... O tyle wykonane dla klienta rozwiązanie własnej usługi typu dropbox dla zdjęć, do udostępniania zdjęć, już jest bezpieczniejsze. Posiada ono wiele zalet, których brakuje w tego typu rozwiązaniach. Do tego, jest to docelowo tańsze rozwiązanie, patrząc długodystansowo. 

Dla porównania, nie wliczając kosztów stworzenia rozwiązania tego typu, to ponad 11$ miesięcznie za możliwie najtańszy pakiet. Poniższa kalkulacja uwzględnia możliwie najtańsze rozwiązanie, nie wykluczając z tego minimalnego potrzebnego dysku na zdjęcia. Docelowo w przypadku rozwiązania autorskiego, istnieje możliwość wykupu samej przestrzeni serwerowej. Ta posłużyłaby jako dodatkowy dysk do przechowywania. To forma skalowalności systemu. Daje to możliwość skalowania go zarówno horyzontalnie jak i wertykalnie. Zatem koszty łatwo porównać, wyciągając tym samym wnioski.

Alternatywa na udostępnianie zdjęć przez Zalamo, dropbox i nie tylko

Wnioski wskazujące które narzędzie docelowo staje się tańszym. Dodatkowo narzędziem oszczędnym.

Usługa Autorskie rozwiązanie Dropbox
Koszt 10/20zł / miesięcznie ~50zł / miesięcznie
~600zł / rocznie

Autorskie rozwiązanie jako alternatywa Zalamo dla fotografii - nie tylko dropbox dla zdjęć

Wiele osób na tym etapie zastanowi się, dlaczego alternatywa tego typu jest lepsza. Otóż forma udostępnienia sesji dla klientów, jest bezpieczniejsze. Fotografie także mogą otrzymać Wasz znak graficzny, zabezpieczając tym samym zdjęcia przed próbą kradzieży.

Alternatywa na udostępnianie zdjęć przez Zalamo, dropbox i nie tylko

Dodatkowo, nie wysyłamy jednego linka do całej grupy. Każda osoba otrzymuje indywidualny dostęp, a jego przyznanie nawet dla kilkudziesięciu osób nie zajmie dłużej niż kilka minut. Dzięki temu, w systemie istnieje możliwość podglądu na to, do którego klienta link już trafił. Który zdążył potwierdzić założenie konta w oparciu o wygenerowany kod wysłany smsem. Każdorazowe zadanie wydruku odbitek, otrzymujemy w formie zdjęć z sesji, spakowanych do osobnego pliku .zip. Dzięki temu, u każdego klienta nie szukamy konkretnych zdjęć do druku po nazwie. Dla każdego klienta który dokonał wyboru zdjęć z sesji, otrzymujemy plik zip z wybranymi plikami do odbitek. To dzięki naszemu rozwiązaniu, udostępnianie zdjęć dla klienta, z sesji studyjnej, weselnej, plenerowej lub innej, staje się łatwiejsze i przyjemniejsze.

Udostępnianie zdjęć klientom - bez zewnętrznych usług!

Nasze rozwiązanie zaprojektowane dla klienta, nie przewiduje używania zewnętrznych usług do przesyłania danych osobowych, kontaktowych czy też samych zdjęć. Wszystko przechowywane jest u jednego usługodawcy serwerowego. Jedyne zewnętrzne rozwiązania jakie są przewidywane w samym systemie, to system wysyłki wiadomości SMS. Dzięki niemu, klienci otrzymują unikalne kody wygenerowane przez nasz system. To dzięki nim są w stanie się zalogować pierwszy raz, zatwierdzając jednocześnie że nikt się nie podszywa pod nich. Nie ma możliwości dzięki temu na pomyłki przy wydruku zdjęć z sesji w formie odbitek do albumu. Ta forma pozwoli na prześledzenie każdego zamówienia klienta na wydruk zdjęć z sesji. Poznamy jego najczęstszy wybór a dzięki temu rozwiązaniu istnieje także możliwość poznania najczęstszych wyborów przez naszego stałego klienta. Tego typu rozwiązanie pozwoli na utworzenie konkretnej promocji, a także zabezpieczenie się w odpowiedni zapas konkretnego materiału. Materiału który posłuży do wydruku zdjęć do albumu i nie tylko!

Alternatywa na udostępnianie zdjęć przez Zalamo, dropbox i nie tylko

Alternatywa dla wspomnianych usługodawców? Jeśli masz wątpliwości!

Zlecając nam utworzenie tego typu rozwiązania dla Ciebie, decydujesz się nie tylko na sprawdzone przez fotografów rozwiązania. Decydujesz się na alternatywę dla droższych programów... Decydujesz się na wsparcie programisty a nie pośredniego działu supportu o ograniczonych możliwościach. Działu który docelowo i tak większość spraw puszcza do programistów. Wszystko to czas i pieniądz, uciekający wraz z rezygnującymi klientami!

Alternatywa dla Zalamo - kontakt

Chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze? Chcesz mieć pełny dostęp i stały nadzór nad wszystkim? Chcesz aby dane Twoich klientów były bezpieczne? Nasze rozwiązania nadają się do tego idealnie!

W tej samej kategorii:

Strony internetowe dla Stowarzyszeń i Fundacji - tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Strony internetowe dla Stowarzyszeń i Fundacji

Strony internetowe dla fundacji, stowarzyszeń i organizacji pozarządowejW dzisiejszym cyfrowym świecie, obecność online jest kluczowa dla każdej organizacji non-profit, takiej jak fundacje i stowarzyszenia. Twoja witryna internetowa to wizytówka, miejsce interakcji z sympatykami i źródło zbierania wsparcia. Dlatego oferujemy usługi tworzenia stron internetowych dostosowanych do unikalnych potrzeb Twojej organizacji(...)

rzbr.pl - strona internetowa biura rachunkowego - tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
rzbr.pl - strona internetowa biura rachunkowego

Strona internetowa biura rachunkowego a w zasadzie jej stworzenie to proces skomplikowany, ale ważny, który obejmuje wiele kroków. Oto ogólny opis realizacji projektu "Strona www biura księgowego - Częstochowa":Konsultacja i analiza potrzeb - strona www biura księgowego:Na początku, strona www dla biura księgowego wymaga wielu ustaleń z klientem. Oczywiście spotkanie nie wymaga osobistych kontaktów, a sam projekt jakim jest strona www dla biura rachunkowego może wymagać jedynie spotkania online(...)

Generator kalendarzy 2023 - tworzenie generatora kalendarzy - tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Generator kalendarzy 2023 - tworzenie generatora kalendarzy

Generator kalendarzy to fantastyczny narzędzie, które może pomóc w zorganizowaniu Twojej pracy. Pozwala on na szybkie i łatwe tworzenie różnego rodzaju kalendarzy wedle życzenia klientów. Generator pozwala Ci tworzyć profesjonalnie wyglądające kalendarze bez potrzeby posiadania specjalistycznego oprogramowania lub umiejętności graficznych(...)

Kochamy to co robimy!
Świadczą o tym nasze opinie:

Zaufali nam m.in.

Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra

Serwis używa plików cookies w celu zbierania danych analitycznych oraz pełnienia pozostałych funkcji świadczonych na rzecz użytkowników. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych oraz procesach płatniczych których pliki dotyczą, znajdziesz w poniższych dokumentach:

Polityka prywatności Regulamin Akceptacja cookies