Pozycjonowanie stron internetowych - monitorowanie pozycji

Tworzenie stron internetowych i ich pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych - monitorowanie pozycji

Pozycjonowanie stron internetowych - monitorowanie pozycji

Jak wiadomo, pozycjonowanie stron internetowych to bardzo złożony proces. Kto nie chciałby znaleźć się w Topach wyników wyszukiwania, pod swoimi frazami? Wiemy, że klienci wielokrotnie mylą pozycjonowanie stron z ich optymalizacją.

Przypominamy różnicę: Pozycjonowanie stron internetowych a ich optymalizacja.

Jak wiadomo, efektem pozycjonowania stron internetowych jest osiągnięcie wysokich pozycji dla poszczególnych fraz. Jak to sprawdzić?

Pozycjonowanie stron internetowych — monitorowanie pozycji w Google

Istnieje wiele sposobów weryfikacji tego, czy proces pozycjonowania przynosi jakiekolwiek efekty. Od tego, czy pozyskujemy stopniowo większą ilość odwiedzin/zapytań/klientów z wyników wyszukiwania. Kolejna możliwość to po prostu ręczne wprowadzanie naszych fraz w wyszukiwarce. Następnie mozolna weryfikacja tego, na którym miejscu znajduje się nasza strona.

Który sposób jest miarodajny? Każdy na swój sposób, jednak są jeszcze inne. Istnieje wiele zaawansowanych narzędzi służy do

  • weryfikacji linków przychodzących,
  • analizy ruchu
  • analizy współczynników takich jak np. współczynnik odrzuceń
  • itp.

Są także inne narzędzia. Przykładem tego jest dostępny na naszej stronie, moduł monitorujący. Pozwala on na sprawdzenie pozycji w Google, którą zajmuje nasza strona. Link do modułu:

Pozycjonowanie stron internetowych — monitorowanie pozycji w Google

Przypominamy także, że nasi klienci mogą liczyć na zbieranie codziennych statystyk. Posiadamy moduł z dostępem dla każdego z klientów. Dzięki temu są oni w stanie monitorować postępy swoich stron przy nieograniczonej ilości fraz. Dzięki temu nasz system potrafi przygotować wykresy na podstawie wspomnianych pomiarów, dokonywanych automatycznie.

 

Pozycjonowanie stron internetowych — jak działa nasz monitoring

Nasz moduł działa w zasadzie dokładnie w identyczny sposób, gdybyśmy codziennie weryfikowali sobie każdą frazę oraz naszą domenę. Jednak robi to zdecydowanie szybciej, niż robilibyśmy to ręcznie i przede wszystkim o wiele szybciej rysuje wykresy!

Przykład działania poniżej:

Pozycjonowanie stron internetowych — test

Oczywiście istnieje możliwość dokonania testu naszego systemu. Pozwoli to na sprawdzenie tego, czy i jak działa. Nie musisz być naszym klientem, aby móc używać naszego modułu!

Napisz do nas a otrzymasz możliwość darmowego przetestowania!