R A T A Q . P L

Ładowanie

Sprawdzanie pozycji w google - tworzenie stron internetowych RATAQ

Kto nie chciałby, aby jego strona wylądowała na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Odkąd pojawia się coraz więcej specjalistów z zakresu pozycjonowania stron internetowych, coraz ciężej jest wykonywać ten proces samodzielnie. Jak się okazuje, ilość współczynników decydujących o wynikach naszego pozycjonowania, jest tak duża, że niekiedy nie jest to łatwe zagadnienie. W takim przypadku, z pomocą przychodzą właśnie agencje lub mniejsze firmy świadczące usługi SEO. Jak jednak zweryfikować ich usługi, które dla nas świadczą? To bardzo proste! Sprawdzanie pozycji w Google to bardzo szybki i łatwy sposób weryfikowania usług tego typu. Jednak co w przypadku gdy chcemy śledzić efekty prac nad kilkoma, kilkunastoma lub nawet kilkudziesięcioma frazami?

Sprawdzanie pozycji w Google — jak ułatwić sobie życie?

Sprawdzanie pozycji strony, która nas interesuje, może odbyć się za pośrednictwem wielu narzędzi. Oczywiście można zweryfikować to ręcznie, jednak komu chciałoby się co kilka dni sprawdzać pozycje strony pod interesującymi nas frazami? Gwarantuje, że po kilku/nastu razach, każdy sobie odpuści dokładną weryfikację. W takim przypadku, z pomocą przychodzi takie narzędzie jak nasz moduł sprawdzający pozycje strony pod daną frazą, nawet raz dziennie. Dzięki temu nasi klienci mają możliwość generowania wykresu z codziennych osiągów swojej strony internetowej.

sprawdzanie pozycji w google, pozycja strony
Sprawdzanie pozycji w Google — codzienna pozycja strony

Dlaczego warto zaufać nam w kwestii sprawdzenia, jak wygląda pozycja strony Twojej firmy?

Otóż wiele darmowych narzędzi instalowanych na komputerze testującego, posiada pewne „minusy". Otóż w wielu przypadkach, zmuszeni jesteśmy do posiadania długiej listy serwerów proxy, które pośredniczą w zapytaniach do przeglądarki. Jest to konieczne, ze względu na to, aby nie otrzymać przysłowiowego „bana" od Google. Pozycja strony w takim przypadku jest sprawdzana poprzez zwyczajne odpytywanie przeglądarki i liczenie, na którym miejscu (danej strony wyników wyszukiwania) znajduje się nasza strona. 

Oczywiście istnieją inne rozwiązania, które instalujemy jako dodatek do naszej strony. Implementujemy je tym samym w kodzie źródłowym naszej strony, jednak nie zmienia to faktu, że nadal potrzebujemy serwerów proxy, które będą odpowiedzialne za weryfikowanie pozycji w Google. Problematycznym z czasem staje się to, że niestety z czasem nasze serwery są blokowane przez Google. W takim przypadku narzędzia te przestają zwyczajnie sprawdzać pozycje strony, która jest naszym punktem odniesienia.

Właśnie dla powodów wymienionych powyżej, w kwestii monitoringu pozycji fraz, warto zaufać nam! Nasze autorskie narzędzie służy właśnie do wspomnianego monitoringu dla wskazanych stron. To my odpowiadamy za to, aby narzędzie działało, aby było aktualizowane w przypadku jakichkolwiek zmian.

Monitoring pozycji fraz — jak działa?

Użytkownik, poprzez podanie frazy oraz adresu strony internetowej otrzymuje uśredniony wynik dla obliczonego miejsca, które zajmuje strona. Jest to wskazana pozycja strony, na której uplasował się wskazany adres w danym momencie.

Warto zauważyć, że nasze narzędzie do sprawdzania pozycji strony w Google, pozwala także na wygenerowanie wykresów, które można przedstawić w raportach. Dzięki niemu każda z fraz może zostać przedstawiona na wykresie zależnym od:

  • Pozycja, na której znajduje się strona (pod wskazaną frazą).
  • Określony zakres czasu (brany pod uwagę przy generowaniu wykresu).

Na jakiej pozycji jest moja strona? - gdzie sprawdzić?

Aby móc sprawdzić, na jakiej pozycji znajduje się Twoja strona www, udostępniliśmy darmowy program on-line. Jest to jedna z funkcji, do których mają dostęp nasi stali klienci. Moduł ten w wersji darmowej pozwala na sprawdzenie trzech fraz dziennie dla każdej z domen. Jest dostępny pod poniższym linkiem:

https://rataq.pl/pozycjonowanie-stron-internetowych/monitorowanie-pozycji/

W tej samej kategorii:

Sklep internetowy dla działalności nierejestrowanej? - tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Sklep internetowy dla działalności nierejestrowanej?

Czym jest działalność nierejestrowana sklepu internetowego i czy może prowadzić sklep internetowy?Działalność nierejestrowana w Polsce odnosi się do sytuacji, w której osoba fizyczna prowadzi działalność gospodarczą bez dokonywania formalnego wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) lub do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS), w zależności od formy prowadzenia działalności. W Polsce istnieją różne formy rejestracji działalności gospodarczej, a wybór zależy m.in(...)

Tworzenie stron internetowych Złotoryja - tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Złotoryja

Złotoryja, urokliwe miasto w Polsce, znane nie tylko z bogatej historii, ale także z dynamicznego rozwoju lokalnego biznesu który otwarty jest na jego wersję on-line. W erze cyfrowej, kluczowym krokiem dla przedsiębiorców staje się obecność w sieci, a to właśnie tworzenie stron internetowych w Złotoryi jako oferta, staje się nieodłącznym elementem ich sukcesu. Zatem jeśli poszukujecie:nowoczesne strony internetowe Złotoryjatanie strony wwwadministrowanie stronami internetowymi złotoryjapromocja strony internetowej Złotoryjausługi pozycjonowania stron złotoryjaprojektowanie stron internetowych złotoryjainne wsparcie związane ze stronami internetowymi(...)

Sklep internetowy na raty - tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Sklep internetowy na raty

Cieszymy się, że zainteresowałeś/aś się naszą ofertą "Strony internetowe na raty". Nasza firma psecjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych stron internetowych dla klientów indywidualnych i biznesowych, którzy potrzebują strony internetowej, ale chcą rozłożyć koszty na raty.Sklep internetowy - najlepsze rozwiązaniaOferujemy wiele różnych pakietów, aby dostosować się do Twoich indywidualnych potrzeb i budżetu(...)

Kochamy to co robimy!
Świadczą o tym nasze opinie:

Zaufali nam m.in.

Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra

Serwis używa plików cookies w celu zbierania danych analitycznych oraz pełnienia pozostałych funkcji świadczonych na rzecz użytkowników. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych oraz procesach płatniczych których pliki dotyczą, znajdziesz w poniższych dokumentach:

Polityka prywatności Regulamin Akceptacja cookies