R A T A Q . P L

Ładowanie

Strony internetowe dla fundacji i stowarzyszeń - Dobermania.pl - tworzenie stron internetowych RATAQ

Oferujemy profesjonalne tworzenie stron internetowych dla fundacji i stowarzyszeń. W naszych pracach kierujemy się kilkoma zasadami, które umożliwiają nam wykonanie dobrego produktu. Tworzymy funkcjonalne i estetycznie wizualnie witryny internetowe. Zależy nam na tym, aby każda ze stron była dopracowana pod każdym aspektem technicznym oraz graficznym. Dlatego też odpowiednio łączymy elementy funkcjonalno-techniczne ze sobą tak, aby otrzymać jak najlepszą całość. W efekcie tworzymy solidną i stabilną stronę www dla fundacji, stowarzyszeń czy organizacji.


Strony internetowe dla fundacji i organizacji - Dlaczego warto powierzyć swoje projekty firmie IT?

Odpowiedź na pytanie dotyczące powierzenia stworzenia strony internetowej dla fundacji jest bardzo prosta! Dlaczego warto powierzyć nam to zadanie? Ponieważ:

 • tworzenie strony www to nasza specjalność,
 • wiemy jak ważna jest skuteczna promocja online,
 • mamy duże doświadczenie w branży IT,
 • tworzymy efektowne i nowoczesne witryny internetowe,
 • oferujemy atrakcyjne ceny usług informatycznych,
 • posiadamy szeroki zakres usług informatycznych od tworzenia stron internetowych dla fundacji po aplikacje mobilne, przez opiekę programistyczną.


Strony internetowe dla fundacji i organizacji - Od domeny do gotowego projektu!

Realizujemy projekty od podstaw, dopinając je na ostatni guzik. Nasze strony internetowe są w pełni funkcjonalne i dopasowane do potrzeb klientów. Wszystkie projekty są przemyślane, a każdy detal ma swoje miejsce na stronie internetowej. Oferujemy tworzenie stron internetowych w pełnym zakresie.

 • Tworzenie stron internetowych od podstaw.
 • Tworzenie sklepów internetowych.
 • Pozycjonowanie i optymalizacja stron www.
 • Realizacja identyfikacji wizualnej firmy (logo).
 • Tworzenie banerów reklamowych oraz materiałów drukowanych takich jak ulotki czy plakaty.


Strony internetowe dla fundacji i organizacji - rozwojowa strona www!

Tworząc nasze strony internetowe, zostawiamy otwartą bramkę. Wiemy jak ważna jest możliwość rozwoju, zatem same projekty realizowane dla klientów także mają możliwość notorycznego rozwoju. Dzięki stosowaniu odpowiednich technologii, stworzenie dodatkowych funkcji w nich staje się bardzo szybkie i łatwe.

W większości przypadków nasze projekty oparte są o architekturę Laravel, z dodatkiem pewnych bibliotek, dostosowanych do potrzeb konkretnej organizacji czy stowarzyszenia. Realizacja projektu przez nas rozpoczyna się na etapie wsparcia podczas wyboru odpowiednich usługodawców. Zarówno dobór domeny jak i serwera, bywają bardzo ważnym aspektem wartym poruszenia przy realizacji stron internetowych. Domeny muszą być chwytliwe i tanie, po to by niepotrzebnie nie narażać organizacji czy stowarzyszenia na niepotrzebne wydatki. Wydatki te można przerzucić na działania statutowe tejże organizacji i stowarzyszenia. Jeśli zaś chodzi o chwytliwość, to poniekąd marka... Jak wiadomo, marka musi się wyróżniać aby mieć większe możliwości. To dlatego strony internetowe dla fundacji i organizacji które projektujemy, muszą mieć "to coś".


Strony internetowe dla fundacji i organizacji - kolejny projekt

Tym razem pragniemy przedstawić projekt strony dla Dobermania.pl. W projekcie użyto bardzo ciekawych i innowacyjnych rozwiązań, mających na celu usprawnienie działania całym stowarzyszeniem od strony logistycznej. System pozwala na to aby fundacja miała możliwość automatyzacji ankiet, ich sortowania i wspierania przy wyborze odpowiedniej osoby dla konkretnego psiaka.

Jak zawsze, sam system zapewnia możliwość na rozwój, przyjmowanie darowizn, tworzenie wewnętrznej dokumentacji, prowadzenie ewidencji związanej z podopiecznymi, ich galerii, system bloga. Dodatkowo usprawnienie działania poprzez automatyzację skalowania pewnych treści, co zdecydowanie usprawnia stronę dla każdego z jej użytkowników.

Zaciekawieni?! Wyobraźcie sobie że nie musicie już martwić się podziękowaniami za wszelkie darowizny wysłane przez ludzi dla Twojego stowarzyszenia, organizacji czy fundacji... Wyobraźcie sobie że strona Waszej fundacji, organizacji i stowarzyszenia wyśle podziękowanie samodzielnie! Jak to możliwe? Otóż nasz system został wyposażony w pewne mechanizmy. Dzięki nim, rozwój Twojego stowarzyszenia będzie łatwiejsze przynajmniej pod kątem strony internetowej. 

Wyobraźcie sobie że Wasza organizacja nie musi już wysyłać informacji z linkami do ankiety adopcyjnej... Ankietę tworzysz tylko raz w panelu administracyjnym, aby finalnie ludzie samodzielnie udzielali odpowiedzi na stronie internetowej. Docelowo wszelkie informacje na temat udzielonych odpowiedzi, dostępne są w jednym, bezpiecznym i pogrupowanym miejscu.


System wykonany dla stowarzyszenia Dobermania, otrzymał także moduły jak:

 • FAQ - Któż z nas nie przekonał się w życiu, jak wygląda notoryczne udzielanie odpowiedzi na wciąż te same pytania? Niejednokrotnie działania jakie musimy podjąć w takich przypadkach, zajmują ogrom czasu. Dlaczego? Wyobraźmy sobie że do organizacji a raczej na jej skrzynkę mailową, wpadnie zapytanie od osoby która chce wiedzieć jak wygląda sprawozdanie roczne za któryś rok wstecz. Nikt przecież nie zaśmieca sobie głowy czymś co zostało rozliczone na organizacji, przez co może podejmować działania związane z kolejnymi latami. FAQ to popularny dział pytań i odpowiedzi udzielonych od razu, zanim użytkownik je zada! Dzięki temtu zamiast na udzielaniu odpowiedzi na pytanie zadane w tym przypadku przez osoby na skrzynkę pocztową organizacji, możemy zająć się dalszym rozwojem fundacji na innych płaszczyznach.
 • Blog - Osoby wspierające organizacje czy fundacje, chcąc nieść pomoc w formie przelewu ze swojego konta, lubią wiedzieć komu przekazują swoje pieniądze. Osoby te lubią przeczytać coś o organizacji a przede wszystkim widzieć co takowa robi. Nie od dziś wiadomo że organizacja która na bieżąco przekazuje informacje dotyczące swoich podopiecznych, ma większe szanse na zdobycie zaufania wśród ludzi. Informacje które są jawne, nie są koloryzowane a przede wszystkim szczere wobec swojego społeczeństwa jakim są osoby wspierające rozwój i przekazujące darowizny. Dzięki takiemu podejściu, organizacja może liczyć na pełne poparcie oraz notoryczne wsparcie ze strony wspomnianej społeczności. W tym celu, system wyposażyliśmy w blog, dający możliwość informowania wspierającą społeczność, aby informacje docierały do każdej osoby która tylko ma ochotę dowiedzieć się co słychać w danej fundacji. Nie ma się co dziwić, wszelkie darowizny jako wsparcie dla fundacji, to ciężko zarobione przez te osoby pieniądze! Warto zatem stale aktualizować informacje związane z organizacją w obrębie której działamy.
 • System ankietowy - Zapewniając rozwój organizacji, możemy liczyć na to że jej domeny staną się coraz bardziej popularne. Strona takiej organizacji automatycznie staje się częściej odwiedzana nie tylko przeze (tak jak w tym przypadku) osoby chcące adoptować podopiecznego. W takim przypadku, osoby odwiedzające stronę internetową, mogą mieć chęć na udzielenia wsparcia! W tym przypadku system ankietowy ułatwia nam nie tylko rozwój ale samo zarządzanie swojego projektu. Dzięki temu modułowi, wolontariusze mają możliwość zarządzania elektronicznego wszystkimi danymi i informacjami przesłanymi przez osoby starające się o adopcje. To moduł pozwalający na oszczędzenie czasu, brak konieczności wymuszania druku dokumentów tylko po to by je później skanować i wysyłać mailowo.
 • Prezentacja podopiecznych - Moduł mający za zadanie zaprezentowanie podopiecznych, którzy czekają na swoje domy. Dzięki niemu, wszystkie osoby mające zamiar zgłosić chęć adopcji, przed użyciem wspomnianego powyżej systemu ankietowego, mogą zapoznać się z psiakiem. Przede wszystkim zaznajomić się z jego charakterem czy zachowaniem wobec różnych czynników.
 • System promowania - Cały projekt ma także ofertę dla firm udzielających wsparcia dla organizacji. Dzięki niemu, organizacja ma możliwość nie tylko przyjmowania darowizny od przykładowo wspomnianych firm, ale także w ramach podziękowań zaoferować formę reklamy! Cały projekt zyskał zakładkę informacyjną w której istnieje możliwość zamieszczenia treści związanej z taką firmą. Dzięki zamieszczeniu takowych informacji w zakładce wspierających, społeczność dokonująca darowizny może liczyć na wdzięczność organizacji która po prostu umieści odpowiednie treści, zdjęcie i odnośniki do strony internetowej darczyńcy. Zatem w ramach podziękowań, można wesprzeć wspierającego!
 • System darowizn - Tu forma w pełni zautomatyzowanego modułu. Dzięki niemu, darowizny od osoby wspierającej swojego psiaka, automatycznie odnotowuje system. To pozwala na przetworzenie informacji a przy tym równie automatycznie podziękować wspierającemu. Dzięki narzędziom od Przelewy24.pl, istnieje możliwość wspomnianej automatyzacji.  Dzięki czemu to kolejny moduł pozwalający na to aby wolontariusze mogli skupić się na rozwoju organizacji a nie na każdorazowym, osobistym podziękowaniom.
 • System przetwarzania danych - W całym systemie istnieje wiele modułów mających na celu zabezpieczenie danych osobowych osób. W jakim celu? Otóż uzyskanie samych odpowiedzi z wypełnionej w systemie ankiety to jedno, jednak dostęp do tych danych, przetwarzanie, oznaczanie czy przypisywanie użytkownika jako potencjalny dom dla konkretnego podopiecznego... To wszystko wymagałoby bardzo dużo czasu od przynajmniej jednego z wolontariuszy. Dzięki zastosowaniu naszych autorskich rozwiązań w systemie CMS który obsługuje całą stronę, znów go oszczędzamy! Dzięki temu, ponownie wolontariusze minimalizują czas spędzony na zarządzaniu i papierologii, a poświęcają go właśnie swoim podopiecznym. To bardzo ważne, choćby z powodu tego że wolontariusze nie zarabiają na prowadzeniu organizacji czy fundacji. Z tego powodu, poza obowiązkami wynikającymi z jej prowadzenia i z czasu poświęconego na jej rozwój, mają także swoje codzienne obowiązki. Praca, dom, rodziny... Z myślą o tym, powstał właśnie nasz system! By minimalizować czas niezbędny do wszystkiego co da sie zautomatyzować!
 • Formularz kontaktowy - jest to standardowe rozwiązanie do zachowania kontaktu z odwiedzającymi naszą stronę internetową. Jednak dodatkowo wyposażony w zabezpieczenia przeciw spamowi. Czym jest i jakie są konsekwencje SPAMu? SPAM to niezamówiona wiadomość e-mailowa, która może zawierać reklamy lub inne treści niechciane przez odbiorcę. Konsekwencje SPAMu mogą obejmować blokowanie poczty e-mail przez dostawców usług internetowych, a także utratę reputacji i wiarygodności przez osoby lub firmy, które go wysyłają. To tyle z teorii... Jak wygląda to w realnym życiu i szarej codzienności? Nasze skrzynki pocztowe otrzymują niebotyczne ilości tego typu informacji. Notorycznie wpływające na skrzynkę pocztową wiadomości które nas kompletnie nie interesują, zbytecznie dla nas zajmują miejsce. Czy coś się da z tym zrobić? Poza kliknięciem przycisku "Dodaj do SPAM" czy też "Dodaj do niechcianych" - niewiele. Kto chciałby siedzieć na stronie i wysyłać w formularzu kontaktowym spam? W zasadzie nikt osobiście, jednak odpowiednio przygotowane oprogramowanie, będzie w stanie za pomocą tego formularza rozesłać Ci kilka, kilkanaście a nawet kilkadziesiąt niechcianych wiadomości... Mało tego! Nieprawidłowo zabezpieczony system wysyłania wiadomości, może spowodować problemy których konsekwencje będziesz ponosić Ty jako jego właściciel! Wystarczy innego typu oprogramowanie, które użyje formularza w bardziej danych w nim zawartych, do rozsyłania wspominanego SPAMu za pomocą Twojej skrzynki e-mailowej. Wbrew pozorom, gdy programista nie zabezpieczy odpowiednio tego formularza, nie będzie trudne to aby tego dokonać.
 • System podstron - Nieograniczone ilościowo podstrony to element dający możliwość przekazania kolejnych informacji. To element dodatkowy i niekiedy nawet nie używany. Jednak w przypadku chęci dodania treści które nigdzie nie pasują, warto zwyczajnie utworzyć podstronę. Dzięki temu informacje te zbierzemy w jednym miejscu a następnie umieścimy odnośniki w dowolnym miejscu strony. Jak działa to w przypadku strony organizacji jaką jest Dobermania? Otóż w tym przypadku, na stronie głównej, znajduje sie sekcja z informacjami o tym, czym zajmuje się stowarzyszenie Dobermania. W miejscu tym, znajdziemy kilka odnośników do tych właśnie podstron, gdzie wolontariusze informują o tym, na czym polega ich praca. Oczywiście dzięki podziałowi na kategorie, nie ma konieczności wrzucania wszystkiego do przysłowiowego jednego wora... Zatem każda forma pomocy realizowana przez organizację, może zostać opisana oddzielnie, właśnie w formie podstron. 

Jak działa strona fundacji? Wystarczy wejść i sprawdzić!

Jeśli więc poszukujesz firmy która stworzy dla Twojej fundacji lub organizacji stronę internetową... Taką która przede wszystkim pozwoli Ci na rozwój a nie na skupianie się na papierologii... Jeśli zależy Ci na tym by społeczność miała możliwość wykonania darowizny w wygodny sposób... Jeśli nie chcesz wszystko robić samodzielnie... Nasz autorski system CMS z myślą o organizacjach oraz fundacjach, będzie w stanie Ci w tym pomóc! Dzięki niemu, zarządzanie organizacją stanie się o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze!


Strony internetowe dla fundacji i organizacji - kontakt

Jeśli zatem szukasz firmy która tworzy strony internetowe dla fundacji i organizacji, to trafiłeś idealnie! Jesteśmy w stanie ułatwić Ci korzystanie z serwisu do maksimum! Dzięki nam, strona Twojej organizacji, fundacji lub stowarzyszenia, będzie prezentować się tak jak należy... Co jednak najważniejsze, forma jej działania będzie przede wszystkim zgodna z prawem.

Strona www dla fundacji i organizacji - kontakt

 

 

 

W tej samej kategorii:

Alternatywa na udostępnianie zdjęć przez Zalamo, dropbox i nie tylko - tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Alternatywa na udostępnianie zdjęć przez Zalamo, dropbox i nie tylko

Alternatywy dla Zalamo do zdjęćFotografia cyfrowa jest obecnie powszechna, a dostępność narzędzi do zarządzania zdjęciami(...)

Generator kalendarzy 2023 - tworzenie generatora kalendarzy - tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Generator kalendarzy 2023 - tworzenie generatora kalendarzy

Generator kalendarzy to fantastyczny narzędzie, które może pomóc w zorganizowaniu Twojej pracy. Pozwala on na szybkie i łatwe tworzenie różnego rodzaju kalendarzy wedle życzenia klientów. Generator pozwala Ci tworzyć profesjonalnie wyglądające kalendarze bez potrzeby posiadania specjalistycznego oprogramowania lub umiejętności graficznych(...)

Tworzenie sklepów internetowych Legnica - tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie sklepów internetowych Legnica

Tworzenie projektów e-commerce w Legnicy to jeden z najbardziej popularnych tematów w branży e-commerce. Obecnie istnieje wiele różnych platform, narzędzi i strategii do tworzenia sklepu internetowego, ale dla osób, które dopiero zaczynają przygodę ze sprzedażą online, może być trudne do opanowania. W tym artykule omówimy podstawowe informacje na temat tworzenia sklepów internetowych(...)

Kochamy to co robimy!
Świadczą o tym nasze opinie:

Zaufali nam m.in.

Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra