Tworzenie stron internetowych - hodowla kotów

Tworzenie stron internetowych i ich pozycjonowanie

Tworzenie stron internetowych - hodowla kotów

Tworzenie stron internetowych - hodowla kotów

Od pewnego czasu, rozwijamy notorycznie nasz CMS dla hodowli. To właśnie dzięki współpracy z hodowcami, z każdym kolejnym zleceniem powstaje on od nowa. Tworzenie stron internetowych to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. To dzięki możliwości stałego rozwoju naszego kodu staje się on coraz lepszy i bardziej przydatny. Bardzo miło jest usłyszeć, że kolejne strony www dla hodowców oceniane są jako bardzo przyjazne i proste w obsłudze. Nawet moduł tłumaczenia na nieograniczoną ilość języków, jest wkomponowany w taki sposób, aby ni stwarzał problemów.

Najważniejsze dla nas jest to, że nasz CMS dla hodowców określany był jako przyjazny. Przyjazny dla osób, które nie traktują zwierząt jak towaru. Nasz CMS dla hodowli pozwala hodowcy w prosty i szybki sposób zarządzać treściami. Ma za zadanie ułatwić możliwość zarządzania prezentowanymi treściami, ułatwieniem prezentacji:

  • swoich reproduktorów,
  • kotek czy suk,
  • szczeniaków czy kociąt,
  • rodowodów dla zwierząt w swojej hodowli.

 

Realizacja której dotyczy wpis:

Zielone Migdały - Hodowla kotów Norweskich Leśnych

Strony internetowe — hodowca nie marnuje czasu

Warte zwrócenia uwagi jest to, że hodowcy nie tracą czasu. Zarządzanie miotami zajmuje nawet kilka minut! To nie rozbudowany panel, tylko skromny, zupełnie zminimalizowany system, który ma na celu „ułatwić życie". Życie hodowcy, który niejednokrotnie poza codzienną pracą ma multum obowiązków przy swoich „futrach".

 

Tworzenie stron www — wiemy co znaczy hodowla

W przeciwieństwie do wielu firm oferujących swoje usługi hodowcom wiemy, co znaczy hodowla. Wiemy, że zwierzęta to nie towar a podstrony z informacjami o kolejnym miocie to nie oferta sprzedażowa. Zdajemy sobie sprawę z tego, co przeżywają hodowcy, gdy muszą wydać odchowane szczenie czy kocie do nowego domu. Na szczęście nie jesteśmy hodowcami, bo pewnie już nie mielibyśmy gdzie upchać dotychczasowe mioty! Uczucie świadomości tego, że wybrany dom jest "tym” domem, a mimo to trud w przekazaniu zwierzaka...

W zasadzie możemy sobie zdawać jedynie sprawę, po tym, co dowiedzieliśmy się od zaprzyjaźnionych hodowli, wolimy na własnej skórze tego ni przechodzić. Prawdopodobnie to właśnie empatia i posiadanie własnych pupili, które są dla nas uzupełnieniem życia codziennego. Tego, że bez nich nie wyobrażamy sobie dnia.

 

Tworzenie stron internetowych — Strony www dla hodowli

Niedawno pisaliśmy o naszym systemie CMS dla hodowców, o którym więcej znajduje się pod linkiem:

Strony www dla hodowli

Jeżeli prowadzisz hodowlę i nie jesteś pewna/pewien czy nasza oferta kierowana jest właśnie do Ciebie... Napisz lub zadzwoń. Rozwiejemy wątpliwości!