R A T A Q . P L

Ładowanie

Jak powstaje sklep internetowy? - tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Jak powstaje sklep internetowy?

Jak wygląda tworzenie sklepu internetowego? Sklepy internetowe są coraz popularniejsze wśród przedsiębiorców, ponieważ umożliwiają one sprzedaż produktów i usług online. Aby rozpocząć sprzedaż w sklepie internetowym, należy najpierw zdefiniować jego cel i odbiorców. Następnie należy wybrać platformę e-commerce, na której będzie on działał(...)

Zakładanie sklepu internetowego - tworzenie sklepów internetowych krok po kroku - tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Zakładanie sklepu internetowego - tworzenie sklepów internetowych krok po kroku

Sklep internetowy to świetny sposób na zaoferowanie klientom szerokiego wyboru produktów i usług. Aby jednak odnieść sukces, musisz dobrze przygotować się do jego uruchomienia. Poniższy artykuł opisuje krok po kroku, jak można założyć sklep internetowy(...)

Implementacja płatności elektronicznych w sklepie internetowym - błąd płatności? - tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Implementacja płatności elektronicznych w sklepie internetowym - błąd płatności?

Na dzień dzisiejszy, choć rynek posiada kilku czołowych graczy z zakresu świadczenia usług płatności elektronicznych, to istnieje wiele firm. W przypadku naszego, polskiego rynku rozwiązania te oferują takie firmy jak: Przelewy24.pl - Jedno z najpopularniejszych rozwiązań dla implementacji płatności w sklepie internetowym naszych klientów(...)

Tanie strony www - jak zaoszczędzić zlecając strony internetowe? - tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tanie strony www - jak zaoszczędzić zlecając strony internetowe?

Oczywiście, chcesz, aby Twoja strona www była jak najlepsza, ale czasem budżet może stanąć na przeszkodzie. Zamiast rezygnować z całego projektu, istnieje kilka sposobów, które możesz wykorzystać, aby zaoszczędzić pieniądze podczas tworzenia strony internetowej.Tanie strony www - jak zaoszczędzić budując strony internetowe?Chcesz zaoszczędzić podczas zlecenia budowy stron internetowych? Oto kilka wskazówek: Wybierz dobrą platformę(...)

Sztuczna inteligencja pisząca teksty jako treści na strony - tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Sztuczna inteligencja pisząca teksty jako treści na strony

Sztuczna inteligencja może być używana do pisania tekstów na stronach internetowych. Może to być przydatne, jeśli chcesz, aby twoja strona wyglądała profesjonalnie i była wypełniona unikalnymi treściami.Pisanie tekstów przez sztuczną inteligencję jest bardzo podobne do pisania przez człowieka(...)

Popularne błędy sklepów internetowych - Tworzenie sklepów internetowych - tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Popularne błędy sklepów internetowych - Tworzenie sklepów internetowych

Tworzenie sklepów internetowych to bardzo zaawansowany proces. Formy funkcjonowania elementów takiego systemu(...)

Gdy BANK do Ciebie dzwoni - czy wiesz czym jest spoofing telefoniczny? - tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Gdy BANK do Ciebie dzwoni - czy wiesz czym jest spoofing telefoniczny?

Na przestrzeni ostatnich kilku lat, zauważyć można notoryczne próby wyłudzania nie tylko danych ale także pieniędzy z kont internetowych. Wjaki sposób można się przed tym uchronić? Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to, jakie informacje podajemy osobie w sieci. Im mniej danych osobowych udostępniamy, tym lepiej(...)

Tworzenie stron www... Czyli tworzenie stron internetowych (nie) samodzielnie! - tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron www... Czyli tworzenie stron internetowych (nie) samodzielnie!

Tworzenie stron internetowych - na czym polega i czym jest tworzenie stron internetowychStrony internetowe to dziś jedna z najpopularniejszych form prezentacji biznesu, promowania swoich usług, produktów czy po prostu prezentacji czegoś lub kogoś. W połączeniu z innymi kanałami jakimi są np. media społecznościowe, firmy są w stanie sporządzić bardzo dobrą reklamę własnej marki(...)

Jak sprawdzić IP telefonu? Czyli sprawdź adres ip wewnętrzny i zewnętrzny telefonem! - tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Jak sprawdzić IP telefonu? Czyli sprawdź adres ip wewnętrzny i zewnętrzny telefonem!

Zanim zaczniemy używać narzędzia które zostało przez nas opublikowane w Sklepie Play, warto zaznajomić się z kilkoma elementami. Przede wszystkim należy mieć minimalne pojęcie o sieciach internetowych. Najważniejsze to rozróżnienie tego czym jest sieć wewnętrzna i zewnętrzna(...)

Web scraping - czy jest legalny i czym jest! - tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Web scraping - czy jest legalny i czym jest!

Wyobraźcie sobie że musicie przenieść się z jednego systemu CMS na inny, gdzie pierwszy z nich nie udostępnia możliwości zrzutu bazy danych (czyli nie mamy dostępu do pliku który pozwoli automatycznie przenieść nasze produkty z jednego systemu na drugi). W przypadku kilku, kilkunastu czy kilkudziesięciu produktów, da się jeszcze to jakoś przeżyć.(...)

TTFB (Time To First Byte) - czym jest, jak poprawić, czego pilnować - tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
TTFB (Time To First Byte) - czym jest, jak poprawić, czego pilnować

Optymalizacja stron internetowych nie jednemu potrafi spędzić sen z powiek. Proces męczący o tyle, o ile źle przygotowany projekt strony internetowej, będzie wymagał każdorazowej optymalizacji przy jakichkolwiek działaniach. W przypadku małych stron typu landing page, nie jest to jakiś duży problem(...)

Jak wygląda tworzenie aplikacji mobilnych - zanim zlecisz! - tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Jak wygląda tworzenie aplikacji mobilnych - zanim zlecisz!

W dzisiejszych czasach, przy tak rozwiniętych możliwościach programistycznych, tworzenie aplikacji mobilnych staje się coraz łatwiejsze. Przede wszystkim jest ono coraz popularniejsze wśród nie tylko ogromnych firm ale także tych małych. Podczas budowy tego typu oprogramowania, warto wziąć pod uwagę wybór języka w jakim będziemy pracować(...)

Kochamy to co robimy!
Świadczą o tym nasze opinie:

Zaufali nam m.in.

Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra