R A T A Q . P L

Ładowanie

Zrobimy Ci sklep za 50% ceny - tworzenie stron internetowych Złotoryja - tworzenie stron internetowych RATAQ

W związku z posiadaniem autorskiego systemu CMS, stworzonego na poczet prowadzenia sklepu internetowego, wychodzimy do klientów z propozycją. Dajemy możliwość zbudowania swojego sklepu internetowego nawet za 50% ceny, w przypadku użycia właśnie naszego systemu z możliwością dopasowania wyglądu i modułów odpowiedzialnych za sprzedaż. Sklep posiada wbudowaną integrację systemów błyskawicznych płatności, automatycznych powiadomień e-mail oraz SMS. Dzięki temu, sklep samodzielnie informuje klienta o:

  • braku płatności za zamówienie z rozróżnieniem wyboru kanału płatniczego. W przypadku płatności stacjonarnej, klient powiadomienie otrzymuje po określonej ilości dni od zamówienia.
  • statusie zamówienia z podziękowaniem za płatność (o wcześniej ustalonej treści) wraz z wygenerowanym dokumentem zakupowym w formie załącznika.

Zrobimy Ci sklep za 50% ceny - tworzenie stron internetowych Złotoryja

System posiada także możliwość bezpośredniej implementacji hurtowni do sklepu w taki sposób, aby lista produktów dostępnych na sklepie, aktualizowała się samodzielnie. To bardzo popularny model sprzedaży określony mianem "dropshippingu". Więcej na temat dropshippingu oraz tworzenia stron internetowych na poczet tego modelu sprzedaży, opisaliśmy w artykule:

Dropshipping - tworzenie stron internetowych Złotoryja

 

Sklep za 50%- tworzenie stron internetowych Złotoryja

Jako wykonawcy stron, zajmujący się od blisko 10 lat profesjonalnym tworzeniem stron internetowych, świadczymy swoje usługi na najwyższym poziomie nie tylko w miejscowości Złotoryja. Choć pochodzimy i mieszkamy na terenie powiatu, nasze usługi trafiają także poza Europę. W naszych realizacjach znajdują się strony www dla firm z Francji, Wielkiej Brytanii czy nawet Kanady. 

Po tylu projektach, wiemy co dokładnie jest potrzebne podczas gdy budujemy dla klienta sklep internetowy. Znamy firmy sprzedażowe on-line które cenią sobie usługę na najwyższym poziomie i jesteśmy w stanie takiego klienta w pełni zadowolić. 

W związku z tym, posiadamy gotowe rozwiązanie które możemy stosować w każdym sklepie internetowym, jedynie dopasowując go pod konkretnego klienta.

Zrobimy Ci sklep za 50% ceny - tworzenie stron internetowych Złotoryja

Mam już sklep i chce go odświeżyć - tworzenie stron internetowych Złotoryja

Nawet jeśli posiadasz sklep internetowy który był utworzony kilka czy kilkanaście lat temu, warto zweryfikować jego możliwości i osiągi z naszym autorskim rozwiązaniem. Nasz sklep potrafi obsługiwać asortyment rzędu kilku a nawet kilkunastu tysięcy produktów, bez strat w czasie ładowania strony www. Do tego, nasz system jest zaprogramowany tak aby automatycznie dokonywał optymalizacji w ilości wczytywanych skryptów, grafik czy zdjęć. Wgrywając jedno zdjęcie, są automatycznie generowane pliki o mniejszych wymiarach dopasowanych do odpowiednich kontenerów. Aby dodatkowo współczynnik TTFB był jeszcze niższy, stosujemy generowanie nowoczesnych rozszerzeń.

Więcej o współczynniku TTFB pisaliśmy tutaj:

Czym jest współczynnik TTFB i jaki ma wpływ na mój sklep internetowy - tworzenie stron internetowych Złotoryja

 

 

Dlaczego sklep od nas czyli tanie strony www

W sieci jest wiele firm projektujących sklepy internetowe i tworzy strony www z różnych zakresów czy modeli. Dlaczego wybrać nas? Posiadamy w składzie nie tylko osoby odpowiedzialne za programowanie ze znajomością optymalizacji stron. Posiadamy także copywriterów, dzięki którym nasze usługi tworzenia stron internetowych poszerzone są o tworzenie treści. Mamy możliwość przygotowania treści na tzw. zaplecze jak i tych głównych które widnieją na naszych stronach internetowych czy sklepach internetowych.

Zrobimy Ci sklep za 50% ceny - tworzenie stron internetowych Złotoryja

Współpracujemy także z marketingowcami którzy zadbają o to aby Wasze wizytówki internetowe zostały zoptymalizowane pod kątem wartościowych słów kluczowych a także dzięki nim, zadbamy o to aby reklamy mające na celu promowanie naszego projektu, pozyskiwały klientów na Wasze usługi.

Kolejnym i w zasadzie najważniejszym powodem wyboru właśnie naszego rozwiązania, są po prostu walory naszego systemu. Kilka powodów dla których nasz autorski system będzie lepszy od popularnych:

  • Przyjazny panel administracyjny - panel ma większą automatyzację, dzięki czemu mamy tylko kilka najpotrzebniejszych zakładek. Dzięki temu, podczas poszukiwania zakładek do zarządzania treściami, nie musimy każdorazowo przeszukiwać panelu, szperając po zakładkach i ogromnej ilości wtyczek czy innych dodatków.
  • Łatwiejsza optymalizacja - system który stworzyliśmy posiada wiele automatów które samodzielnie optymalizują wiele treści. Dzięki temu nasza strona staje się niemal gotowa do pozycjonowania bez naszego udziału.
  • Przyjemniejsze SEO - w przypadku pozycjonowania stron internetowych, liczy się przede wszystkim wspomniana powyżej optymalizacja. Sklep dzięki naszemu systemowi staje się szybszy i lżejszy a dzięki temu łatwiejszy w pozycjonowaniu.
  • Minimalizacja kroków zakupowych - dzięki zmniejszeniu ilości kroków do realizacji zakupów, klient spędza na stronie znacznie mniej czasu aby znaleźć i zakupić produkt którego szuka. Nie od dziś wiadomo że czas to pieniądz a czas klientów należy szanować.
  • Łatwiejsze zarządzanie zamówieniami - dzięki naszej implementacji dla błyskawicznych przelewów bankowych. Podczas gdy klient dokona opłaty zamówienia w sklepie, ten sam informuje zarówno w mailu jak i w wiadomości SMS o złożonym i opłaconym zamówieniu. W samej wiadomości e-mail, sklep otrzymuje szczegóły zakupu który może już składać do wysyłki.
  • Implementacja kurierów - moduł przez nas zaprogramowany, który współpracuje z wieloma brokerami kurierskimi. Dzięki temu system podpowie nam którego kuriera zamówić aby dla gabarytów danej paczki było najtaniej.

Zrobimy Ci sklep za 50% ceny - tworzenie stron internetowych Złotoryja

Nasz autorski system dla sklepu internetowego - optymalizacja czy SEO to czysta przyjemność

Dzięki wspomnianym powyżej elementom, wybierając naszą usługę tworzenia stron www, sklepów internetowych czy aplikacji mobilnych, zyskacie usługę wykonania projektu na najwyższym poziomie.

Profesjonalne sklepy internetowe to wizytówka także dla nas

Dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie klienta! To dzięki temu, większość z naszych klientów to Ci z polecenia czyli tacy przychodzący z pradawnego kanału marketingowego... Kanału zwanego pocztą pantoflową. To bardzo często najlepsza metoda na pozyskanie klienta do budowania stron internetowych czy sklepów www.

Zatem już dziś, zapraszamy do kontaktu w celu omówienia warunków promocji na 50% ceny sklepu internetowego. Promocja obowiązuje na terenie Złotoryi i nie tylko, zatem zapraszamy wszystkich którzy mają zamiar budować swój sklep od podstaw oraz tych którzy swój sklep chcą unowocześnić. Jesteśmy w stanie wykonać implementację aktualnego wyglądu sklepu do naszego systemu. Dzięki czemu bez widocznych dla klientów zmian, Wasz sklep stanie się szybszy, sprawniejszy a przede wszystkim zbudowany na bazie aktualnych i najnowszych rozwiązań.

Zrobimy Ci sklep za 50% ceny - tworzenie stron internetowych Złotoryja

Tworzenie stron internetowych Złotoryja - kontakt

Jeśli zatem szukacie firmy która zadba o profesjonalne zbudowanie dla Was stron internetowych, sklepów www, prawidłowe pozycjonowanie czyli usługi SEO czy budowę aplikacji mobilnych...

Tworzenie stron internetowych Złotoryja - kontakt

W tej samej kategorii:

Sklep internetowy na raty - tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Sklep internetowy na raty

Cieszymy się, że zainteresowałeś/aś się naszą ofertą "Strony internetowe na raty". Nasza firma psecjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych stron internetowych dla klientów indywidualnych i biznesowych, którzy potrzebują strony internetowej, ale chcą rozłożyć koszty na raty.Sklep internetowy - najlepsze rozwiązaniaOferujemy wiele różnych pakietów, aby dostosować się do Twoich indywidualnych potrzeb i budżetu(...)

Kod rabatowy z RATAQ.pl - kod promocyjny seohost - tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Kod rabatowy z RATAQ.pl - kod promocyjny seohost

Jeśli szukasz najlepszych ofert na hosting, to z RATAQ.PL masz możliwość już dziś, kupić serwer na cały rok, nawet 25% taniej! Z nami możesz zyskać mega atrakcyjną cenę, dzięki której zaoszczędzisz nawet 500zł w ciągu roku!Kod promocyjny w SEOHOST - długa współpracaRATAQ.PL jako kilkuletni partner zapewni Ci już dziś mega kod promocyjny na serwer do seohost! Nasz kod zapewni Ci mega promocyjną cenę serwera a seohost zapewni Ci bezpieczeństwo, funkcjonalność i ciągłość w działaniu Twojej strony(...)

Promocja na strony internetowe - Jawor - Sklep internetowy i nie tylko - tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Promocja na strony internetowe - Jawor - Sklep internetowy i nie tylko

Jeśli chcesz zwiększyć ilość klientów na swoje usługi, promocja jest kluczem. Aby uzyskać najlepsze wyniki, potrzebujesz dobrego planu i strategii. RATAQ(...)

Kochamy to co robimy!
Świadczą o tym nasze opinie:

Zaufali nam m.in.

Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra
Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra

Serwis używa plików cookies w celu zbierania danych analitycznych oraz pełnienia pozostałych funkcji świadczonych na rzecz użytkowników. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych oraz procesach płatniczych których pliki dotyczą, znajdziesz w poniższych dokumentach:

Polityka prywatności Regulamin Akceptacja cookies